Anna and Maksym

На нашу скромну думку, своїми весільними фільмами ми, окрім усього, даруємо парам можливість через десятки років подивитися на себе молодих та знов опинитися в атмосфері, що сповнена любов'ю і турботою рідних та друзів, згадати людей, з якими, можливо, вже ніколи не вийде побачиться, посміятися над давно забутими моментами і побачити те, що не було поміченим у весільній метушні. А найголовніше ‒ показати цю історію своїм дітям, які в майбутньому, будуть надзвичайно вдячні батькам за таку згадку.

Тому ми намагаємося робити свої фільми з душею, вкладаючи усі наші уміння та досвід, здобуті роками. А потім щиро радіємо, коли людям подобається те, що ми для них зробили. Один із таких фільмів ‒ це чудова історія Ані та Максима. Запрошуємо до перегляду і сподіваємося, вам сподобається.

Переглянути цей допис в Instagram

ПРО ЛЮБОВ... ЯК УСЕ БУЛО ✨ Думаю, #деньусіхзакоханих - це саме той момент для публікації весільного відео! Вже більше ніж півроку я щаслива дружина... Самій складно віриться! Адже ніколи, як більшість дівчат, не малювала у всіх деталях мрію - яким буде весілля і взагалі сімейне життя... Але з‘явився ти... Майже одразу вирішив для себе, що кохаєш і ще через кілька місяців, що саме я маю бути твоєю дружиною... У мене була паніка🤪 Рік у статусі нареченої, а далі наше неймовірне весілля! ♥️ Не такою простою була наша історія, але усі складнощі, які ми подолали, лишаться тільки між нами! Люблю♥️Зі святом @maxbobir #anetmem #історіякохання #пролюбовь #весільневідео #весілля #свадебноевидео #weddingclip #rest_in_cherkassy #любов

Допис, поширений АННА ШЕВЧЕНКО ТЕЛЕВЕДУЧА (@anet_mem)Але ця історія не була б такою чудовою без професійних Лєни Соколовської (весільний організатор), Антоніни Лободи (весільна зачіска), Ренати Ященко (весільний візаж), Дмитра Подорошка (ведучий) та Дениса Бондаревського (фотограф).