Anna and Maksym

На нашу скромну думку, своїми весільними фільмами ми, окрім усього, даруємо парам можливість через десятки років подивитися на себе молодих та знов опинитися в атмосфері, що сповнена любов'ю і турботою рідних та друзів, згадати людей, з якими, можливо, вже ніколи не вийде побачиться, посміятися над давно забутими моментами і побачити те, що не було поміченим у весільній метушні. А найголовніше ‒ показати цю історію своїм дітям, які в майбутньому, будуть надзвичайно вдячні батькам за таку згадку.

Тому ми намагаємося робити свої фільми з душею, вкладаючи усі наші уміння та досвід, здобуті роками. А потім щиро радіємо, коли людям подобається те, що ми для них зробили. Один із таких фільмів ‒ це чудова історія Ані та Максима. Запрошуємо до перегляду і сподіваємося, вам сподобається.

Але ця історія не була б такою чудовою без професійних Лєни Соколовської (весільний організатор), Антоніни Лободи (весільна зачіска), Ренати Ященко (весільний візаж), Дмитра Подорошка (ведучий) та Дениса Бондаревського (фотограф).