Love is in the air

альтернативный текст Євген Артеменко, відеограф

Так трапилось, що з Лідою я був знайомий до весілля. Тому, водночас, дуже хвилювався і чекав на цей день, бо приблизно знав чого від нього очікувати. До речі, головне чого від нього можна було чекати ‒ це неочікуваностей! Ліда – дуже весела дівчина з чудовим почуттям гумору. Язан? ‒ Та я уявлення не мав який він Язан. І от у цій замітці про це прекрасне весілля я напишу саме про неочікуваності.

Мені здається, що саме вони і формують особливий і неповторний смак нашого життя, смак кожного дня цього життя. І весільний день тут не виняток.

Я думаю, що класні пари (як і загалом класні люди) ‒ це ті, які охоче приймають пригоди і радіють їм. А слабаки і нудотіки ‒ це ті, хто трясеться над плямкою на шкарпетці нареченого і над тим чи не пожмакається сукня під час танців.

І ви певно можете подумати, що я зараз розкажу про те, як посеред першого танцю молодят з нареченої раптово впала сукня? ‒ Не цього разу (хоча подібну неочікуваність я фільмував кілька років тому, привіт А+Д), або може я розкажу про те як почався ураган і пішов град посеред фотосесії? ‒ Теж не цього разу, хоча, подібне я теж фільмував, привіт Ксенія і Бурак. Можливо, я розкажу про те як мій колега Андрюха переплутав нареченого з його братом? ‒ О так, це було цього разу, але історія усе таки не про це.


Історія про те, що на весіллі треба ЖИТИ, а не покірно служити гвинтиком у вигаданих кимось стереотипах і вдавати того, ким ти не є. За що через роки буде соромно. Зокрема, побачивши себе у весільному відео чи на фотографії, мені б не хотілось, щоб за фільми над якими я працюю так багато часу, комусь було соромно. Тому я дуже ціную людей, які у свою чергу, обирають нас саме за вміння помітити саме ваше весілля з усіма його розкішними недоліками, сюрпризами та неочікуваностями.