Boho wedding

Весільна відеозйомка прекрасної пари Катюші і Вані, розпочалася зі зборів наречених. Там відбулась і зустріч наречених. Цікавою родзинкою, було одягання весільних туфель нареченої нареченим. У Катюші була надзвичайно крисива сукня в стилі бохо.
Прогулянка з весільними свідками була веселою і невимушеною, жартували, танцювали, каталися на кабріолєті. Фотограф Денис Бондаревський під час весільної фотосесії сказав: "Так добре, що аж плакать хочеться". Дійсно атмосфера була легкою і невимушеню. А Катюша з неймовірним жіночим шармом, природньою красою, і таким кльовим ластовинячком, в кожному кадрі виглядала неймовірно красивою, і наречений звісно був ії під стать, виглядав, як з обкладинки журналу.


Ведучий весілля Микола Король, провів дуже цікавий весільний обряд, на виїздній церемонії. Молодята садили деревце. Закладали камінці, в горщик, кожен символізував якийсь вклад у сімейні відносини. Обітниці наречених були такими зворушливими, що плакала наречена Катюша, плакали гості, і навіть відеомонтажер плакала під час монтування весільного фільму)
Святкування відбувалось на березі Дніпра, у ресторані Victoria Garden, гості відривались на повну, під трек "ЛЕПРИКОНСЫ - Хали-гали, паратрупер".
Веслля було зворушливим і в той же час дуже веселим і позитивним)