Сімейна відеозйомка Filmar Family

"Якби учора ми кудись йшли вперше - обов'язково би хотілось зняти про це маленьке кіно. А так покажу вам фрагмент з нашого родинного про першу рибалку Рада.
Я давно звик бути "в кадрі", але коли дивлюсь це відео, дуже хвилююся. Бо вже зараз розумію наскільки безцінним і важливим воно буде для мого сина, моєї родини, і звісно для мене через роки.
У мене є мрія познайомитись зі своїми молодими батьками, з дідусем і бабусею, але можливості немає - час незворотній.
Тому, розумію, що бодай раз на рік, а ліпше частіше, треба дозволяти собі подібний архів, щоб мій син міг познайомитись ще з молодою мамою, і дурнуватим татом. ( Да, за моїм розрахунком - колись я маю набратись клепки, а поки маємо що маємо))
Для мене ще й особливо приємно, що створено це командою Filmar. Ми давно виношуємо ідею сімейної документалістики. Схоже, час настав). Це те, що нам подобається створювати, що до душі, що відчувається важливим"

Засновник Filmar, голова сімейства Євген Артеменко

В еру смартфонів і вайфаю всі миттєво фотографують й оперативно постять у соцмережі. Щоб бути актуальними тут і зараз. Але, погодьтесь, справжня цінність відео і фотографій проявляється через 5, 10 років, а що там казати про те яку машину часу можна запустити, якщо подивитись класний фільм про родину через 30 років. Тільки уявіть якби класно було зазирнути в молодість наших батьків, дідусів і бабусь. Ви можете замовити сімейну відеозйомку в Черкасах, та залишити сімейне відео своїм нащадкам.
Майже всі фільмарівці, батьки, тому ми з власного досвіду знаємо наскільки швидкоплинний час. Телефонуйте зараз, і бронюйте дату, а ми допоможемо зробити відео цікавм, насиченим, емоційним.

Фото Filmar.com.ua

Filmar family- це оригінальний проект, про сімейні цінності, турботу, любов, домашній затишок, зв’язок і пам`ять поколінь. Це справжня машина часу, яку потрібно почати будувати уже вчора) В кожній родині відбуваються цікаві події, які б хотілось пригадати через декілька років із приємною посмішкою) це можуть бути різноманітні домашні свята, спортивні змагання, концерти, будь-які важливі івенти, просто вихідний день, коли збирається вся сім'я і разом ліплять вареники, чи цікавий похід у магазин для оновлення дитячого гардеробу, чи відпочинок у лісі біля вогнища, чи рибалка, чи боулінг, взагалі варіантів безліч. А ще, так важливо залишити пам`ять про дідусів і бабусь.

Фото Filmar.com.ua

Маємо ідеї для зйомок сім‘ї, яка чекає поповнення. Це унікальний час, який варто використати наповну!
інтерв`ю мами і татка про очікування малюка, сімейні покупки у магазині "Все для немовлят" ( + доступні записи УЗД: фото/відео малюка «у животику»)
виписка із пологового;
- хрестини; - сімейний день із 6 місячним немовлям;
- перший день народження дитини.
- звісно, варіант, задумка замовника також вітається)
Відеозйомка сімейного фільму Черкаси, напрямок який нам цікаво розвивати. Відеозйомка дітей - це складно і водночас дуже цікаво. Відеомонтаж сімейних фільмів дарує відчуття щастя, радості гармонії. Сімейне відео, дитяче відео, відео перших кроків, і перших досягнень, це те , що подарує приємні емоціїї не тільки Вам як батькам, а й усій родині.

Фото Filmar.com.ua

Вартість відеозйомки сімейного фільму:

Light 3500 грн
- робота зі сценаристом, визначення з концепцією, локаціями датою і часом зйомки;
- робота відеографа (двох за потреби) протягом 2-3годин;
- монтаж фільму тривалістю 3-7 хвилин;

Basic 12 тис. грн
- робота зі сценаристом, визначення з концепцією, локаціями датою і часом зйомки;
- 4 зйомки протягом року тривалістю 1-3 годин;
- сімейне відео тривалістю 3-7 хвилин з першої зйомки; інстаграмки з 2ї, 3ї і 4ї зйомки.
- Сімейний фільм тривалістю 20-30 хвилин, змонтований на основі матеріалу, відзнятого протягом року.

Full 25 тис. грн
- робота зі сценаристом, визначення з концепцією, локаціями, датою і часом зйомки;
- робота двох відеографів протягом 2-3годин, 2 зйомки протягом року;
- робота двох відеографів протягом 3-5 годин, 2 зйомки протягом року;
-використання коптера (за потреби)
- сімейне відео тривалістю 3-7 хвилин з кожної зйомки;
- Сімейний фільм тривалістю 40-60 хвилин, що включатиме весь матеріал, відзнятий протягом року.
*Під фільмом слід розуміти не "архівне відео, а саме авторське відео, що передбачає репортажний стиль, об'ємну роботу режисера монтажу, кольорокорекцію та інші відповідні атрибути.

Фото Filmar.com.ua