“Filmar Family” ‒ кілька слів про проект

В еру смартфонів і вайфаю всі миттєво фотографують й оперативно постять у соцмережі. Щоб бути актуальними тут і зараз. Але, погодьтесь, справжня цінність відео і фотографій проявляється через 5, 10 років, а що там казати про те яку машину часу можна запустити, якщо подивитись класний фільм про родину через 30 років. Тільки уявіть якби класно було зазирнути в молодість наших батьків, дідусів і бабусь. Ви можете замовити сімейну відеозйомку в Черкасах, та залишити сімейне відео своїм нащадкам.
Майже всі фільмарівці, батьки, тому ми з власного досвіду знаємо наскільки швидкоплинний час. Телефонуйте зараз, і бронюйте дату, а ми допоможемо зробити відео цікавм, насиченим, емоційним.

Filmar family- це оригінальний проект, про сімейні цінності, турботу, любов, домашній затишок, зв’язок і пам`ять поколінь. Це справжня машина часу, яку потрібно почати будувати уже вчора) В кожній родині відбуваються цікаві події, які б хотілось пригадати через декілька років із приємною посмішкою) це можуть бути різноманітні домашні свята, спортивні змагання, концерти, будь-які важливі івенти, просто вихідний день, коли збирається вся сім'я і разом ліплять вареники, чи цікавий похід у магазин для оновлення дитячого гардеробу, чи відпочинок у лісі біля вогнища, чи рибалка, чи боулінг, взагалі варіантів безліч. А ще, так важливо залишити пам`ять про дідусів і бабусь.

Маємо ідеї для зйомок сім‘ї, яка чекає поповнення. Це унікальний час, який варто використати наповну!
інтерв`ю мами і татка про очікування малюка, сімейні покупки у магазині "Все для немовлят" ( + доступні записи УЗД: фото/відео малюка «у животику»)
виписка із пологового;
- хрестини; - сімейний день із 6 місячним немовлям;
- перший день народження дитини.
- звісно, варіант, задумка замовника також вітається)
Відеозйомка сімейного фільму Черкаси, напрямок який нам цікаво розвивати. Відеозйомка дітей - це складно і водночас дуже цікаво. Відеомонтаж сімейних фільмів дарує відчуття щастя, радості гармонії. Сімейне відео, дитяче відео, відео перших кроків, і перших досягнень, це те , що подарує приємні емоціїї не тільки Вам як батькам, а й усій родині.

Фото Filmar.com.ua