Rally Stolitsa 53 Yaromenko

Адреналін і екстрим, витримка і сила, зосередженість і напруга, перемога і поразка, сила змагання і важкість поразки... Кожним кадром Filmar передає вибухові емоції спорту.


Нам вистачить таланту і технічних можливостей для відеозйомки спортивних змагань будь-якого рівня складності. Завдяки нашим професійним якостям, з нами укладають довготривалі угоди співпраці.

Наші клієнти - надзвичайні люди, які намагаються зробити своє місто і країну кращими. Зокрема, спортсмени АК «Черкаси» регулярно беруть участь у змаганнях, таких як Чемпіонат України з ралі.
Ми, ніби, самі побували за кермом ралійних машин і спробували передати всю палітру спортивних переживань. Наша команда відзняла серії роликів, які можете переглянути на нашому YouTube каналі.

Ралі - видовищний і екстримальний автоспорт. На спеціально обладнаному автомобілі, у найкоротший/ визначений час пілот має проїхатись облаштованою трасою. Для спортсмена - це справжній виклик, адже кожен його дотик до керма визначає рух автомобіля. І все має бути хірургічно точно, щоб ювелірно пройти трасу і дістатись фінішу першим.

У фільмі ми поєднали емоції від передчуття змагального драйву і післясмак турніру. Інтерв`ю з учасниками старту розкривають їхні сподівання, переживання і, навіть, секрети успішних змагань.

Не дивуйтесь, якщо після перегляду відео самі захочете поганяти на трасі!

Ціна відеозйомки спорту залежить від складності умов, тривалості події і особливостей замовлення клієнта.