Фестиваль “Крутий заміс” 2019

"Перед вами дуже важливий відеотвір для нашої команди. Надцятьома літерами нижче я спробую пояснити чому.
Ви ж в курсі, що мені, як глядачу, дуже давно набрид кліповий монтаж і короткі ролики під "модну музичку"? Як професіонал я приймаю потребу в такого роду роликах і берусь за них без проблем і з задоволенням - це вимога часу, часто коротке динамічне відео справді краще виконує якусь конкретну функцію. Такого формату може вимагати майданчик розміщення і т.д.
Але якшо раптом вам цікаво, що б я сам дивився як глядач - то мені просто відеослайдшоу під музичку замало...Те що мені подобається як глядачу ми називаємо художній репортаж, хоч насправді це звичайна кінодокументалістика, як вона є. Але оскільки слово "документалістика" багатьох напрягає і лякає - використовуємо словосполучення "художній репортаж". (Ймовірно це словосполучення теж когось напрягає, але ми в банді чогось собі вирішили що ні)).
У чому відмінність? Та просто в тому, що в такому відео більше правди про подію. Її там просто є. (Ви ж знаєте як буває? - подивились анонс заходу, наприклад, про пивний фестиваль. Приходите в надії на те, що було в рекламі: зараз пишнотілі красуні в фартушках розливатимуть крафтове і красиво підморгуватимуть вам в пику, а насправді стоїть три з половиною засалені палатки, в яких два з половиною небритих рагулі розливають РугАнь в пластикову тару ще й по подвійній ціні... Невиправдані очікування - це паршиво. Тому, я за правду.)
Але чому конкретно це відео важливе для конкретних нас? Та тому, що це комерційне відео. Минулого року, коли відбувся перший Крутий заміс, я ризикнув на монтажі з музикою, форматом, ритмом і дуже переймався, чи мене зрозуміють. (І чи, зрештою, не змусять усе змонтувать "по-людськи"))...І о чудо! Не змусили і навіть попросили фільмувати і цього року).
Це дуже важливо, бо усе це про поступ. Поступ від гламурних "динамічних відосиків" до чогось самобутнього і чесного. Звісно, "Крутому Замісу" легше бути чесним ніж пивному фестивалю, бо це реально крутий захід з цікавою програмою, концепцією, традиціями, але мова тут не про те). Мова просто про те, що круто, коли тобі довіряють як професіоналу, бо в результаті може відбутись класний твір.
"

Організація заходу: могутні KasyaNova Event
Відео: Filmar Андрій Чернега,і чувак, який натицяв цей пост Євген Артеменко